Astra Automatyka > Produkty > Czujniki jakości powietrza / CO2

Czujniki jakości powietrza od renomowanych producentówProjektując instalację i decydując się na inwestycję w urządzenia takie jak czujniki jakości powietrza na pewno nie należy szukać oszczędności i dokonywać zakupu taniego czy niesprawdzonego sprzętu. Dlatego w naszym sklepie czekają na Państwa produkty dostarczane tylko i wyłącznie przez topowych producentów, słynących na całym świecie z produkcji najwyższej klasy urządzeń, które spełniają wszelkie obowiązujące normy. Wszystkie proponowane przez nas czujniki CO2 posiadają niezbędne certyfikaty i są zgodne z aktualnymi standardami. Są to urządzenia niezwykle niezawodne i bardzo dokładne. Wysoką jakość wykonania widać już na pierwszy rzut oka, a długi okres bezawaryjnego działania sprawia, że inwestycja zwraca się z nawiązką w zaskakująco szybkim tempie.


Szeroka oferta czujników CO2Chcąc odpowiedzieć na wszelkie Państwa oczekiwania w naszym asortymencie staramy się zamieścić jak najszerszy wybór urządzeń. Dlatego też znalazły się w nim czujniki CO2 różnego rodzaju, m.in. kanałowe przetworniki CO2 i temperatury, przetworniki CO2, czujniki temperatury i wilgotności, sieciowe zadajniki pomieszczeniowe czy czujniki magistrali. Mamy nadzieję, że każdy klient znajdzie u nas sprzęt w pełni dopasowany do wymagań swojej instalacji. Warto podkreślić, że oprócz dużej różnorodności urządzeń, staramy się też oferować produkty od różnych producentów, tym samym zapewniając Państwu możliwość wyboru tego wariantu urządzenia, który Państwu najbardziej odpowiada. Jeśli chodzi o czujniki CO2 to Państwa uwadze polecamy przede wszystkim modele Honeywell, Siemens, Johnson Controls, Trend oraz Schneider Electric. Proponowany przez nas sprzęt można kupić w naszym sklepie w ilościach detalicznych i hurtowych. Obsługujemy firmy z branży prywatnej i publicznej, jak również i osoby fizyczne. Grono naszych klientów stanowią przede wszystkim specjaliści z branży HVAC, którym z przyjemnością pomagamy dostosować usługi do potrzeb ich klientów i zaoferować czujniki dopasowane w 100% do systemów wentylacyjnych czy klimatyzacyjnych zainstalowanych w ich budynkach.


Konkretne rozwiązaniaJeśli szukają Państwo czujnika dostosowanego zarówno do wentylacji, jak i klimatyzacji czy ogrzewania, to świetnym rozwiązaniem będzie model C7110A produkcji Honeywell. Urządzenie, które montuje się na ścianie, jest wyposażone w specjalny przetwornik poziomu dwutlenku węgla. Zapewnia ono bardzo szczegółowy pomiar i jest wyjątkowo łatwe w montażu, a także nie wymaga dodatkowej kalibracji.Ciekawą pozycją jest również kanałowy przetwornik CO2 i temperatury AQS71-KAM firmy Honeywell. Jego działanie opiera się na podczerwieni. Sprzęt ten cechuje krótki czas odpowiedzi oraz ponadprzeciętny poziom stabilności.
W naszej ofercie znajdą Państwo również całkiem sporo uniwersalnych urządzeń, które informują swoich właścicieli nie tylko o stężeniu CO2, ale i o poziomie temperatury oraz wilgotności. Przykładem może być model CD-3xx-E00-00 Johnson Controls, dedykowany systemom HVAC. Urządzenie to cechuje przede wszystkim odporność na zanieczyszczenia, co znacząco wydłuża jego żywotność.


Wyjątkowa oferta czujników jakości powietrzaJeśli interesują Państwa profesjonalne czujniki jakości powietrza, to nasz sklep jest miejscem, którego szukaliście. Posiadamy niezwykle szeroki wybór tego rodzaju urządzeń, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie u nas model dopasowany do potrzeb swojej instalacji. Od początku naszej działalności postanowiliśmy współpracować jedynie z topowymi, renomowanymi markami, które są szanowane przez specjalistów. Marki te to gwarancja, że dostarczane czujniki są odpowiednio przygotowane do pracy i działają bezawaryjnie przez długie lata.Każde urządzenie dostępne w naszej ofercie zostało szczegółowo opisane na naszej stronie, dzięki czemu mogą Państwo z łatwością zapoznać się z jego szczegółową specyfikacją, co jest kluczowe w kontekście podjęcia decyzji o ostatecznym zakupie. W przypadku braku pewności co do zastosowania danego urządzenia, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które z pewnością pomogą Państwu w wyborze właściwego modelu.
Prosimy także o kontakt w razie chęci otrzymania atrakcyjnej oferty cenowej na wybrany przez Państwa produkt. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, a ostateczna wycena dokonywana jest na podstawie indywidualnych potrzeb i możliwości klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, dołożymy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie przygotować dla Państwa jak najlepszą propozycję.

Brak produktów w wybranej kategorii.