Astra Automatyka > Produkty > Przetworniki ciśnienia

Brak produktów w wybranej kategorii.


Przetworniki ciśnienia mają szerokie zastosowanie. Są wykorzystywane do precyzyjnych pomiarów i monitorowania ciśnień w instalacjach, pneumatyce, technologii procesowej, jak również do monitorowania i sterowania pompami i kompresorami. Nadają się do pracy przy liniach produkcyjnych w przemyśle. Są wykorzystywane na przykład w układach z czujnikami, a zasada ich działania pozwala na przekształcenie sygnału z czujnika, który zwykle jest słaby i trudny do postaci i wartości użytecznej dla dalszego procesu jego przetwarzania.
Podstawowym parametrem przetworników ciśnienia jest zakres pomiarowy.
Proponowane przez nas przetworniki wyróżniają się niezwykłą precyzją, wydajnością oraz niezawodnością. Szerokie portfolio modeli pozwala nam dobrać odpowiedni przetwornik dla każdego wymagania.
W naszym asortymencie znajdują się przetworniki renomowanych producentów sprzętu: Honeywell, Trend oraz Johnson Controls różniące się zastosowaniem. Oferujemy przetworniki o różnym zakresie ciśnienia pracujące w różnych zakresach temperatur, o różnym systemie montażu oraz rodzajach przyłączy.
Oferujemy m.in. regulatory prędkości wentylatora (np. P35) z jednym ciśnieniem wejściowym do skraplaczy chłodzonych powietrzem. Regulatory zmieniają prędkość obrotową wentylatora przez bezpośredni pomiar zmian ciśnienia w układzie czynnika chłodniczego.

Proponowane przez nas produkty są dostarczane przez światowych producentów sprzętu: Trend, Johnson Controls i Honeywell. Marki te są gwarancją niezawodności. Małe wymiary i kompaktowa budowa korpusu pozwala na wykorzystanie przetworników w każdej instalacji.
Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych produktów?X