Astra Automatyka > Produkty > Johnson Controls > Czujniki Johnson Controls > Czujniki jakości powietrza Johnson Controls

Czujniki jakości powietrza Johnson Controls


W naszej ofercie dostępne są sprawdzone rozwiązania, które usprawniają proces zarządzania systemami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę, która pomoże zautomatyzować działania i zagwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo. Czujniki jakości powietrza Johnson Controls cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród ekspertów z branży. Decydują się oni na zakup zarówno modeli prostych, jak i zaawansowanych wersji o zwiększonej funkcjonalności. Nasi klienci chętnie wybierają m.in. kanałowy czujnik, modele przenośne, sieciowe, pomieszczeniowe czujniki CO2, temperatury i wilgotności. Starannie zaprojektowane konstrukcje są zarówno intuicyjne w obsłudze, jak i bardzo estetycznie wykonane, dzięki czemu wpasowują się w architekturę zabudowania. Innowacyjne urządzenia charakteryzują się ponadto łatwością w instalacji. W zdecydowanej większości nie wymagają dodatkowych prac konserwacyjnych i kalibracyjnych. Pozostają niezbędną częścią wyposażenia w zakresie automatyki i hydrauliki budynków wraz z termostatami, jak i innymi czujnikami i sygnalizatorami.

Czujniki jakości powietrza Johnson Controls i ich zastosowanie


Łatwość montażu, intuicyjna obsługa i wielofunkcyjność sprawia, że czujniki jakości powietrza Johnson Controls mają szerokie zastosowanie. Urządzenia świetnie sprawdzają się w prywatnych zabudowaniach i komercyjnych budynkach. Są niezbędne w biurowcach, lokalach usługowych, apartamentach i innych przestrzeniach użyteczności publicznej. Starannie wyselekcjonowane wyróżniają się szybką reakcją, satysfakcjonującym zakresem temperatury roboczej i odpowiednio dopasowanym do warunków zakresem wilgotności. Pozostają odporne na działania czynników niekorzystnych. Precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja przekłada się na wysoką odporność i stabilną pracę. Nie bez znaczenia pozostaje dokładność pomiaru związana z wykorzystaniem mechanizmu wielopunktowej fabrycznej procedurze kalibracji. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszej ofercie modele czujników pozwolą na właściwy pomiar stężenia dwutlenku węgla i temperatury w instalacjach HVAC.