Siłownik liniowy NVC24A-MP-TPC BELIMO
Siłownik NVC24A-MP-TPC BELIMO to model przeznaczony do zaworów grzybkowych. Urządzenie to cechuje się siłą przesuwu 1000 N i napięciem znamionowym AC/DC 24 V. Skok tego modelu wynosi 20 mm....
Tabela doboru produktu
Model Opis
NVC24A-MP-TPC Siłownik do zaworów grzybkowych, 1000 N, AC/DC 24 V, Szyna MP, 2…10 V, 35 s (35…90 s), Skok 20 mm, IP54, Zaciski z kablem
Właściwości siłowników liniowych NVC24A-MP-TPC BELIMO:
  • Siłownik z interfejsem komunikacyjnym
  • Przeznaczony do zaworów grzybkowych 2- oraz 3-drogowych
  • Siła przesuwu 1000 N
  • Napięcie znamionowe AC/DC 24 V
  • Sterowanie analogowe, z interfejsem komunikacyjnym 2…10 V zmienne
  • Skok 20 mm