Siłownik bez sprężyny LM230A-TP BELIMO
Siłownik LM230A-TP BELIMO to model bez sprężyny. Zasilany jest napięciem 230V AC, a jego moment obrotowy wynosi 5 Nm.
Tabela doboru produktu
Model Opis
LM230A-TP Siłownik bez sprężyny, 230V AC, 5 Nm, 3-punktowy
Właściwości siłownika bez sprężyny LM230A-TP BELIMO:
  • Moment obrotowy – silnik 5 Nm
  • Napięcie znamionowe AC 100…240 V