Astra Automatyka > Produkty > Trend > Czujniki ciśnienia Trend

Najczęściej w przemyśle zaraz obok temperatury mierzy się ciśnienie za pomocą czujników ciśnienia. Stosuje się je głównie w branży procesowej, a także w hydraulice. Pomiary ciśnienia w układach automatyki są ważne pod względem oceny bezpieczeństwa i funkcjonalności całego układu. W naszym sklepie mamy do polecenia czujniki oraz przetworniki firmy Trend. Mierzą one ciśnienie, podciśnienie, jak również różnicę ciśnień.

Oferta czujników ciśnienia w naszym sklepie


Naszym klientom oferujemy kilka rodzajów czujników ciśnienia marki Trend. Pierwszym z nich jest przetwornik ciśnienia różnicowego DPSA TREND. Ten przetwornik stosuje się m.in. do kontrolowania filtrów czy klap przeciwpożarowych. Dodatkowo można używać go do kontroli przepływu powietrza. Z kolei inny model - przetwornik ciśnienia różnicowego DPIA TREND używany jest do dokonywania pomiaru nadciśnienia, próżni oraz różnicy ciśnień. Urządzenia te sprawdzają się dobrze w systemach klimatyzacji, ochrony środowiska, czy też automatyki budynkowej.

W naszym asortymencie dostępny jest również przetwornik różnicy ciśnień cieczy z wyjściem prądowym DPIL TREND. Ten przetwornik służy do pomiaru na kotłach, pompach, filtrach, czy na przykład wytwornicach lodowych. Kolejny przetwornik różnicy ciśnień powietrza DPTE TREND, który znajduje się w ofercie naszego sklepu, wykorzystywany jest do pomiaru różnicy ciśnień na zaworach, filtrach, wentylatorach, przepustnicach, klapach i nawiewnikach. Oferujemy również presostat różnicy ciśnienia cieczy DPSL TREND, który przeznacza się do obojętnych oraz lekko agresywnych cieczy, a także gazów. Ten czujnik ciśnienia Trend, podobnie jak i inne modele tego producenta, dostępny jest w ofercie naszego sklepu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. W ofercie posiadamy nie tylko czujniki ciśnienia Trend, ale też mnóstwo innych urządzeń do instalacji HVAC, takich jak czujniki jakości powietrza Trend Controls czy czujniki wilgotności Trend Controls.