3-drogowa klapa motylkowa D7125WL/BAC BELIMO
Tabela doboru produktu
Model Opis
Właściwości 3-drogowej klapy motylkowej D7125WL/BAC BELIMO:
  • 3-drogowa klapa motylkowa (2x klapa motylkowa z 2x siłownikami bez trójnika)
  • DN 125
  • Z otworami gwintowanymi w korpusie PN 16, ps 1600 kPa
  • Kvs 280 m³/h, Kvmax 950 m³/h
  • Temperatura czynnika -20…120°C [-4…248°F],
  • 90 Nm
  • AC 24…240 V / DC 24…125 V
  • BACnet MS/TP
  • Modbus RTU
  • MP-Bus, 35 s
  • IP66/67
  • Zaciski
Konfigurację pracy oraz odwrócenie sygnału ustawia się w aplikacji Belimo Assistant App, a dla precyzyjnej kontroli zaleca się monitorowanie sygnału sprzężenia zwrotnego U5. W trybie przełączania siłowniki mogą pracować w pozycjach otwórz/zamknij lub przez komunikację cyfrową, natomiast w trybie regulacyjnym możliwe jest sterowanie sygnałem 2…10 V, 0,5…10 V, 4…20 mA lub przez interfejs komunikacyjny.