Siłowniki NV24-MFT i NVY24-MFT BELIMO
Siłowniki liniowe NV24-MFT i NVY24-MFT BELIMO to modele przeznaczone do 2- i 3-drogowych zaworów grzybkowych o rozmiarach od DN15 do DN80. Siłowniki te są zasilane napięciem AC/DC 24 V. Sterowane są w...
Siłowniki liniowe NV24-MFT i NVY24-MFT BELIMO to modele przeznaczone do 2- i 3-drogowych zaworów grzybkowych o rozmiarach od DN15 do DN80. Siłowniki te są zasilane napięciem AC/DC 24 V. Sterowane są w sposób ciągły, znormalizowanym sygnałem DC 0…10 V.
Tabela doboru produktu
Model Opis
NV24-MFT Siłowniki liniowe DC 2…10 V
NVY24-MFT Siłowniki liniowe DC 0,5…10 V dla 0…100% skoku
Wrzeciono siłowników NV24-MFT i NVY24-MFT BELIMO można przestawiać ręcznie przy użyciu klucza sześciokątnego 5 mm. Położenie zaworu jest pokazywane na konsoli przez wskaźnik mechaniczny, przy czym wskazanie maksymalnego skoku jest ustawiane automatycznie. Pod pokrywą obudowy znajduje się dwukolorowy wskaźnik stanu siłownika (dioda LED).
Parametr Wartość
Napięcie znamionowe AC 24 V 50/60 Hz, DC 24 V
Zakres roboczy AC 19,2...28,8 V, DC 21,6...28,8 V
Moc znamionowa 5 VA
Pobór mocy 3 W
Sterowanie DC 0...10 V @ 100 kΩ
Skok nominalny 20 mm