Siłownik bez sprężyny LMC230A-F BELIMO
Siłownik LMC230A-F BELIMO to model do przestawiania przepustnic powietrza o powierzchni do ok. 1 m². Z powodzeniem może być stosowany w różnego typu w instalacjach budynkowych. Moment obrotowy siłownika wynosi 5 Nm.
Tabela doboru produktu
Model Opis
LMC230A-F BELIMO Siłownik bez sprężyny, 230V AC, 5 Nm, 3-punktowy, 35 s
Siłownik bez sprężyny LMC230A-F BELIMO zasilany jest napięciem znamionowym 230 V AC. Urządzenie charakteryzuje sterowanie Zamknij/Otwórz oraz 3-punktowe. Czas ruchu siłownika wynosi 35 sekund.
Siłownik LMC230A-F BELIMO może być p
Parametr Wartość
Czas ruchu (silnik) 35 s / 90°
Funkcja bezpieczeństwa nie
Kąt obrotu 95
Moment obrotowy 5 Nm
Napięcie AC/DC AC 100...240 V
Pobór mocy (podtrzymanie) 0.5 W
Pobór mocy (ruch) 2 W
Połączenie elektryczne Kabel
Przestawianie ręczne Przyciskiem, z możliwością blokady
Przyłącze mechaniczne Połączenie kształtowe 8x8 mm