Siłownik bez sprężyny do zaworu C..Q CQ24A-SZ-T BELIMO
Siłownik strefowy CQ24A-SZ-T to model bez sprężyny przeznaczony do zaworów serii C..Q BELIMO. Urządzenie to cechuje się sterowaniem analogowym 0.5…10 V oraz momentem obrotowym 1 Nm.
Tabela doboru produktu
Model Opis
CQ24A-SZ-T Siłownik obrotowy (ZoneTight), 1 Nm, AC/DC 24 V, 0.5…10 V, 75 s, IP40, Zaciski
Właściwości siłowników CQ24A-SZ-T BELIMO:
  • Moment obrotowy – silnik 1 Nm
  • Napięcie znamionowe AC/DC 24 V
  • Sterowanie analogowe 0.5…10 V
  • Sygnał sprzężenia zwrotnego 0.5…10 V